Complex fractions and unit rates

Mary is making pillows for her life skills class. She bought 2 1/3 yards of fabric. Her cost was $15. What was the cost per yard
HOMEWORKBOY
Asked Sep 09, 2016
yahoo technical support
www.quicksupportservice.com
+1-855-510-0777 (US/CA)
+44 - 800-051-3717 (UK)
+61-180-082-5192 (AUS)
austinwalker800
Answered Sep 10, 2017

TIP: If it's not your answer to this question, please click "Leave a Comment" button under the question to communicate with the question owner.

Categories