If someone bought 2 and 1 half and it was 15$ per cost for fabric

Mary is making pillows for her life skills class.she bought 2 and 1 half yards of fabric.her total cost was $15.what was the cost per yard
Vane
Asked Sep 22, 2015

TIP: If it's not your answer to this question, please click "Leave a Comment" button under the question to communicate with the question owner.

Categories