Question about ratios

Lamika buys 12 packs of juice boxes, that are on sale and pays a total of $48. Use a ratio table to determine how much lamika will pay to buy 8 more packs of juice boxes at the same store.
nicar123
Asked Sep 08, 2014

TIP: If it's not your answer to this question, please click "Leave a Comment" button under the question to communicate with the question owner.

Categories